Göbek Yağlarını Eriten Lahana Kürü

Göbek Yağlarını Eriten Lahana Kürü

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmanızı sağlayacak hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz bir tarif. Malzemeler; 1 demet maydanoz Bir adet sulu limon Yarım litre su 4 adet taze lahana yaprağı Nasıl Yapılır; Yarım litre kloru olmayan suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynatın ve ardından maydanozları ilave ederek 2-3 dakika […]

Göbek bölgesindeki yağlardan kurtulmanızı sağlayacak hızlı bir şekilde uygulayabileceğiniz bir tarif.

Malzemeler;

  • 1 demet maydanoz
  • Bir adet sulu limon
  • Yarım litre su
  • 4 adet taze lahana yaprağı

Nasıl Yapılır;

Yarım litre kloru olmayan suyu kaynatın. Kaynayan suyun içerisine lahana yapraklarını atın. Lahana yapraklarını en az üç dakika kaynatın ve ardından maydanozları ilave ederek 2-3 dakika kadar daha kaynatın. Karışımı ocaktan indirip soğumasını bekleyin. Soğuduktan sonra karışımı süzün ve içerisine bir limonun suyunu ekleyin.

Göbek Eritme Kürü Nasıl Kullanılır?

Lahana suyundan günde 2 veya 3 defa içilmelisiniz. Aç ya da tok karnına içebilirsiniz. Karışımı her gün taze olarak hazırlayıp için, fazla hazırlayarak buzdolabında saklamayın. Karışımın içine kesinlikle tatlandırıcı katılmamalıdır. Göbek eritme kürünü yalnızca üç hafta uygulayın.

Afiyet olsun…

Sosyal Medyada Paylaşın:

BİRDE BUNLARA BAKIN

Düşüncelerinizi bizimle paylaşırmısınız ?